Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
.. .. ..
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

The Bat! 8.7 + 8.7.0.17 Beta

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графіка
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
FTP
| || 45 Браузеры
Додатки для браузерів
Спілкування
Поштові клієнти
Проксі сервери
Завантаження файлів
Інша
Мультимедиа Мультимедіа
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук
.. .. .. ..
программа The Bat! 8.7 + 8.7.0.17 Beta

Розробник RITLABS
Windows XP, Server 2003, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Интерфейс Багатомовний (в т.ч. Русский)
Ліцензія ShareWare
Ціна Pro - 3000 руб / Home - 2000 руб
Дата поновлення 10.02.2019 історія оновлень
Дата додавання
Завантажено вчора 2
Завантажено за 7 днів 4
Завантажено всього 86525 | || 112

скачать The Bat!
(8 386 764 байт)
Английский
(9 756 609 байт)
Английский
(46 149 632 байт)
Русский Английский
(48 984 064 байт)
Русский Английский

Поштова програма The Bat! обладает рядом жизненно необходимых и просто удобных возможностей, значительно облегчающих работу с электронной почтой и превосходно работают на компьютерах с любой операционной системой Windows.

Основні можливості програми The Bat!:

Безпека особистої інформації

Програма TheBat! - це найширша підтримка протоколів аутентифікації і шифрування при роботі з поштовими серверами.

Актуальні версії The Bat! оснащені можливостями застосування безпеки, які допомагають зробити призначену для користувача інформацію дійсно особистою.

The Bat! надійно захищає вашу пошту від збоїв в системі за рахунок можливості резервного копіювання, а також від навмисного спотворення даних і витоку конфіденційної інформації при передачі листа через Інтернет.

Безпечна аутентифікація CRAM-MD5 не дозволяє неавторизованих користувачам отримати доступ до вашого облікового запису на поштовому сервері.

Крім того, The Bat! пропонує різні засоби захисту пошти від вірусних атак:

 • Автономна адресна книга
  The Bat! використовує власну адресну книгу, не пов'язану з адресною книгою Microsoft Windows Address Book. Адресна книга Microsoft Windows, яка використовується програмами Microsoft Outlook, Outlook Express і іншими, є основною мішенню всіх вірусних атак, так як віруси витягають адреси електронної пошти з адресної книги Microsoft для подальшого поширення.
 • Внутрішній переглядач HTML
  Внутрішній модуль перегляду HTML, вбудований в The Bat !, не залежить від системного модуля відображення HTML і від Microsoft Internet Explorer. Вбудований модуль The Bat! підтримує мову гіпертексту HTML 4.0 і стилі форматування документа CSS v2.0, ігнорує скрипти і виконуваний код, який є основною причиною вірусів. Модуль перегляду HTML, вбудований в The Bat !, не дозволяє вірусам, які використовують відомі уразливості HTML від Microsoft Internet Explorer (IFRAME, Automatic Execution of Embedded MIME type, і т.д.), проникнути в ваш комьютер.
 • Коректна робота з приєднаними файлами
  The Bat! попереджає користувача перед спробою відкриття файлів з підозрілими розширеннями про можливі віруси, дозволяє заборонити запуск файлів певних типів. Крім того, основною перевагою The Bat! є те, що користувач бачить дійсне розширення приєднаних файлів. Програма не приховує тип приєднаних файлів від користувача. Якщо приєднаний файл має "подвійне розширення", наприклад, photo.jpg.exe, The Bat! видасть користувачеві додаткове попередження.
 • Вибіркове скачування
  Вибіркове скачування дозволяє видалити лист або залишити його на вашому POP3 сервері, не чекаючи завантаження повідомлення. Фільтри вибіркового скачування можна використовувати для боротьби з вірусами і небажаної рекламою.
 • Інтерфейс до антивірусних сканерів
  The Bat! надає інтерфейс до відомим антивірусним сканерів, за рахунок чого реалізується можливість перевіряти приєднані файли на віруси.

Захист від вірусів
Ще одна сторона безпеки - захист від шкідливих кодів. На відміну від інших поштових програм, The Bat! працює програмне забезпечення скрипти автоматично. The Bat! використовує власний механізм перегляду HTML, власний модуль перегляду зображень, що захищає вас від вірусів, спрямованих на уразливості механізмів операційної системи. Користувачам Windows повідомляємо, що, на додаток до вищевказаних можливостям, The Bat! задіє такі компоненти Windows, як механізм Випадкового Розміщення в адресний простір (ASLR) і механізм Запобігання Виконання Даних (DEP) для захисту комп'ютера від вірусів і шкідливих кодів, які розповсюджуються через електронну пошту. В The Bat! вбудований URL менеджер для фонового витягання зображень у форматі HTML. Цей менеджер допомагає боротися з шкідливими кодами, що вставляються в зображення.

Управління завантаженням зображень.
Безпека завжди була візитною карткою «Ritlabs» SRL. Цьому кредо розробники не змінили, вмонтувавши в програму URL менеджер для фонового витягання зображень з листів в форматі HTML. Його поява обумовлена ​​все більш частим проникненням шкідливих кодів в комп'ютери користувачів через повідомлення HTML, що містять графіку. Новий менеджер дозволяє блокувати підозрілі і пропускати безпечні зображення, виробляючи витяг не в залежності від папки або адресата повідомлення, а виходячи з небезпеки хоста або URL надійшло повідомлення.

Фільтрація - одна з найсильніших сторін програми
Для обробки кореспонденції застосовується вбудований Сортувальник листів, який автоматично розподіляє вхідну, вихідну, прочитану і оброблену пошту по відповідних папках. Завдання правил сортування займе всього кілька хвилин, після чого ви можете назавжди забути про ручне перекладання листів з папки в папку.

Автоматична обробка повідомлень
Вищезгаданий Сортувальник листів дозволяє автоматизувати обробку повідомлень: налаштувати автовідповідь, запуск зовнішнього застосування, додати адресатів в адресну книгу, експортувати або архівувати повідомлення, витягти приєднані файли і багато іншого.

Шаблони
The Bat! може не тільки додати підпис до повідомлення, а й дозволяє створювати шаблони листів, використовуючи безліч спеціальних макросів. Будь-ящик, папка або адресат можуть мати власний шаблон для нового листа, відповіді або пересилання. Застосування шаблонів дозволяє істотно прискорити підготовку пошти, особливо коли лист включає в себе стандартний або часто повторюваний текст.

Швидкі шаблони
Швидкі шаблони дозволяють автоматизувати процес створення листів і заощадити робочий час, вставляючи в лист заздалегідь набраний текст. Якщо користувачеві кожен день доводиться відповідати в листах на одні і ті ж питання, він гідно оцінить ці шаблони. У швидких шаблонах, так само як і в звичайних, доступний повний набір макросів, що дозволяє задати будь-яку, навіть найскладнішу послідовність дій.

Унікальна функція паркування
За допомогою парковки можна закріпити лист за певною папкою і оберегти його від випадкового видалення або переміщення.

Створення резервних копій
Всі налаштування програми, адресні книги і поштові папки можуть бути збережені в окремому файлі і потім відновлено з резервної копії в разі небажаного зміни інформації або втрати даних. Архів можна забезпечити коментарем і захистити паролем (в цьому випадку вміст резервної копії буде зашифровано). Крім того, The Bat! дозволяє створювати окрему резервну копію для кожної поштової скриньки або папки.

Ефективне шифрування
Внутрішнє виконання PGP, засноване на загальновизнаному механізмі OpenSSL, дозволяє шифрувати повідомлення та підписувати їх цифровим підписом. Зручний менеджер цифрових ключів додається. Безкоштовні доповнення до PGP v5.5, v6.0.2, 6.5, v7.x - v10.x GnuPG також підтримуються. Крім того, The Bat! працює з S / MIME за допомогою Internal Implementation або Microsoft CryptoAPI. The Bat! - перший поштовий клієнт, що підтримує стиснення даних S / MIME. The Bat! працює з Secure Socket Layer (SSL) v3.1 / Transport Layer Security (TLS) v1.0 з алгоритмом AES.

Сумісність з Microsoft Exchange
The Bat! підключається до серверів Microsoft Exchange, використовуючи протокол MAPI для виклику або відправки повідомлень. Необхідно лише встановити Microsoft Office Outlook або клієнт Microsoft Exchange для надання компонентів підключення до Exchange, які буде використовувати The Bat !.

Національні кодування
The Bat! коректно працює з усіма кодуваннями, включаючи всі російські і східноєвропейські. Гнучка система налаштувань дозволяє встановлювати свої кодування для кожного ящика і кожного адресата. Повсюдно підтримується кодування Unicode. Також підтримуються всі системні шрифти та набори символів.

Диспетчер листів
Диспетчер дозволяє обробляти пошту на сервері, не чекаючи її завантаження. Відмінний засіб для здійснення віддаленого контролю над вашою кореспонденцією. Особливо корисно в тому випадку, якщо необхідно залишити об'ємні листи на сервері, щоб прочитати їх пізніше, або видалити листи, не отримуючи їх.

Адресна книга
Адресна книга містить список адресатів, які можна об'єднувати в групи для класифікації, або для використання адрес в якості списку розсилки, тобто відправити лист відразу всім членам групи. До кожної адресної записи можна приєднати фотографію, вказати особисті дані, відомості про місце роботи, шаблони листів до даного адресату, список S / MIME-сертифікатів абонента, а також кодування за замовчуванням. В The Bat! присутня опція Історії адрес, яка дозволяє переглядати і швидко знаходити будь-яке повідомлення будь-якого з кореспондентів.

Багатомовний інтерфейс
The Bat! дозволяє змінювати мову інтерфейсу «на льоту», без перезапуску програми.

Модуль перегляду зображень
The Bat! оснащений власним модулем перегляду зображень. Це означає, що доступ до вкладених зображень набагато швидше, ніж через зовнішню програму. Користувачі можуть перемикатися між усіма зображеннями, вкладеними в лист. Модуль підтримує поворот, алгоритми зміни розміру і масштабу, повноекранний режим, виведення зображення на друк.

Імпорт повідомлень
The Bat! дозволяє імпортувати повідомлення з інших поштових клієнтів:

 • Google Contacts
 • Microsoft Outlook Express v4.xx
 • Microsoft Outlook Express v5.0
 • Microsoft Outlook Express v6.0 || | 312
 • Netscape Communicator v4.xx
 • Netscape Mail v2.xx / 3.xx
 • Eudora Lite / Pro
 • Pegasus Mail v2.xx або 3.xx
Імпорт адресних книг з файлів:
 • LDIF-файл
 • Бізнес-картка VCard
 • Текст, розділений комами || | 330
 • Текст, разделенный табуляциями
 • INI-файл
 • Адресна книга The Bat!
 • Адресна книга Eudora
 • Файл-шаблон Pegasus

Підтримка інтернаціоналізованих доменних імен
Починаючи з версії 6.0, The Bat! підтримує роботу з IDN - доменними іменами. IDN - від англійського Internationalized Domain Names - інтернаціоналізованних доменні імена, які містять символи національних алфавітів, наприклад, президент.рф, почта.рф і тд. До таких доменних імен відносяться імена, складені з букв не латинських алфавітів планети: кирилиця, арабська, китайська алфавіт і ін. А також можна використовувати імена з символами латинського алфавіту з умляутами (німецький, французький і т.д.)

Працює з будь-якою системою Windows
Системні вимоги The Bat! більш ніж скромні. The Bat! працює під Windows XP і пізніших версіях ОС Windows з мінімальним розміром екрану 1024X768. Мінімальних вимог до обсягу пам'яті або швидкості процесора не існує.

Зміни в програмі The Bat! 8.7.0.17 (BETA) (10.02.2019):

 • [-] Fixed issue with accounts disappearing (BETA issue)

Зміни в програмі The Bat! 8.7 (23.12.2018):

Нововведення

 • (# 0001425) Added wizards to find and manage duplicates in the address book
 • Improved the handling of items in the messages list. Clicking on the Tags column or Color Group column or the Memo column shows a pop-up menu of available Tags or Colors. Click on the Memo invokes the memo editor. Also added the "Clear All Tags" menu item
 • New About Screen
 • Christmas Splash screen uses randomly one of five images

Покращення

 • Christmas graphics in the about box
 • (# 0001527) Now The Bat! displays a list of restored folders via Shift + Ctrl + Alt + L
 • Replaced old style Delphi color combo-boxes with user-friendly color selection (palette) controls
 • Updated the translation resources . At the moment, these change mostly affect Bulgarian user interface language
 • (# 0001585) The text can now be dragged between the fields "CC" "TO" "BCC", etc.

Виправлення

 • (# 0001624) No colors of the tabs are displayed in the list of tabs in preferences menu
 • The Splash Screen showed the "UNREG Edition" suffix after The Bat! product name if the user didn`t enter the registration code
 • Tags Improvement: Added 2 check-boxes to Tags Editor. Fixed press return when adding of new Tag at TagSelected
 • (# 0001631) Splash Screen sometimes doesn`t stay for even a second when The Bat! starts in Maximized Window mode
 • Close Tags work on Threaded-View headers
 • Tags selector was not resizable
 • Added default font and color to the Tag editor || | 398
 • (#0001573) Selected folder out of focus/view when using quick search in moving messages
 • (# 0001566) Cell padding is not saved in table properties
 • When The Bat! uses the Windows HTML viewer (rather then the internal one), it was using MSIE version 5 viewing mode. Now it uses recent viewing modes, i.e. to benefit from IE version 7, 8, 9 and the EDGE
 • (# 0001607) Search for Duplicates Wizard: No email should not be treated as same email
 • (# 0001574) Color groups assigned to messages in "Outbox" are lost after editing the message
 • (# 0001557) Check all Headers for correct click behavior
 • (# 0001605) Search Duplicates Wizard should check only first email of account
 • (# 0001603) Certain type of included HTML-files in message templates are displayed as HTML-code
 • (# 0001604) For the same contact is was possible to open several edit windows at the same time
 • (# 0001578) A figure in brackets appears when an attached .eml file is opened both in POP3 and IMAP4 accounts
 • (# 0001577) Senders in messages within IMAP4 accounts are saved into address books without names
 • (# 0001575) Tags assigned to messages in "Outbox" are lost after editing the message
 • (# 0001580) "Add Sender to Address History" adds the recipient instead
 • (# 0001606) Search in the Address Book did not use "Display Name" of a contact - it should have given the first contact sorted by DisplayName
 • The Bat! could give an error related to mouse cursor when some application used the screen in the full-screen mode, this error could happen when The Bat! is running in the background and the user has launched a game (e.g. the World of Tanks)
 • Duplicate Wizard fits small displays
 • (# 0001543) Issues when monitor changes
 • Address book / Search for Duplicates: Fixed issue with AV when wizard is executed for the second time
 • (# 0001581) Included HTML-files in message templates are displayed as HTML-code
 • (# 0001583) Address book / Search for Duplicates: Start Button is not displayed on UHD-Display with greater than 100% zoom factor
 • (# 0001584) System HTML viewer is unable to open hyperlinks
 • (# 0001586) "Reply to this address" on the header pane doesn`t work
 • Fixed some issues that might cause folders configuration file (ACCOUNT.FLB) to be lost
 • (# 0001560) Color palette is not entirely displayed in table properties under high DPI
 • (# 0001548) Rename labels and change colors selector bug
 • Fixed some IMAP-related Access-Violation errors
 • (# 0001570) Extended the drop-down menu of the search field in the Message Finder (F7) window
 • (# 0001568) Errors in the advanced filtration of the message list
 • (# 0001564) Memos are lost for draft messages after editing them
 • (# 0001541) Subject with Unicode display has rectangles after selecting
 • (# 0001552) Tag selector form is not updated after tag editing
 • (# 0001558) Used the newest version of the TRichEdit component at the moment - v4.1
 • (# 0001542) Text fields in the QR code generator do not handle the Ctrl + A (select all) hotkey
 • (# 0001543) Issues when monitor changes
 • Fixed auto hotkey assignment (now if caption has `&` it has priority)
 • (# 0001540) Contacts` Secondary addresses are not used for replying / forwarding
 • (# 0001524) Address book contact`s secondary emails are not added if the message is created via a handle or "Pick e-mail addresses" dialog
 • (# 0001539) Memo shown as lines with only one word after reopening
 • (# 0001533) "Custom colors" are not remembered in the HTML-editor and HTML-templates
 • (# 0001522) Tags in Cyrillic get corrupted
 • (# 0001530) Virtual folders are not automatically updated
 • Fixed painting for Tags and Color Groups
 • (# 0001503) The Shift + Ctrl + V combination inserts a word with the cursor in the middle of it
 • (# 0001529) The option "Remove Empty Lines" does not work in templates
 • (# 0001528) The option "Show / Hide Non-Print Characters" does not work in templates
 • (# 0001531) "Memo" column displays only the first word of the memo text
 • Table cell border always was 1px
 • (# 0001538) Loss of HTML toolbars after creating / modifying / deleting a Quick TemplateОстанні коментарі: || | 456

Миша 24-08-2016 20: 35
я хочу скачати The Bat!

Нколай 03-02-2016 12: 03
спасибі)))

Наталія 13-08-2015 13: 15
добрий день скачала вашу програму (7.0.0.56 Final (x64)) для використання в адресній розсилці. скажіть чи можна робити тему листи в шаблоні і чому листи відправляються тільки по одному? у мене в попередній версії відправка йшла всіх листів по черзі, створила 20, натиснула відправку масової розсилки і вони пішли, а тепер кожен лист відкриваю і відправляю. Це якась особливість програми або нове правило.

олег 26-09-2014 10: 00
спасибі велике

К12 18-09-2014 08: 43
Ім'я-логін можна поміняти в властивості поштової скриньки

Віра 17-09-2014 13: 26
Як поміняти ім'я-логін, введене при установці проги?
 Спасибі

павел 06-04-2012 16: 15
Де можна завантажити керівництво по роботі з BAT 5.0.36.2?

Artem & nbsp ; 04-03-2011 10: 22
Спасибки !!!!!!!!

Миша 14-02-2011 01: 36
Дякую

Marat 07-02-2011 18: 15
Дякую !!

Дивитися всі коментарі


Ви можете додати свій коментар: || | 525

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Ваш коментар (до 3000 символів):.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору