Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
.. .. ..
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

WinTools.net 19.0

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес || | 33
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графіка
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа | || 45
Скачать программы для обучения Образование
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Автоматизація
Адміністрування ОС
Архіватори
Бібліотеки, драйвера
  Діагностика, інформація, тести
Диски і файли
Для телефона
Запуск програм
Налаштування, оптимізація
| || 69 Реестр
Файлові менеджери
Інша
Скачать программы для роботы с текстом Тек т
Реклама Реклама

Пошук
.. .. .. ..
программа WinTools.net 19.0

Розробник WinTools Software
Windows 2000/2003/2008 / XP / VISTA / 7/8 / 8.1 / 10 | || 97
Интерфейс Багатомовний (в т.ч. Русский)
Ліцензія ShareWare
Ціна $ 39.95
Дата поновлення 28.01.2019 історія оновлень
Дата додавання
Завантажено вчора0
Завантажено за 7 днів 3
Завантажено всього 14442

скачать WinTools.net
(2 163 552 байт)
Русский Английский
(2 110 018 байт)
Русский Английский
(2 165 144 байт )
Русский Английский
(2 112 172 байт)
Русский Английский
(2 165 768 байт)
Русский Английский
& nbsp ; (2 113 484 байт)
Русский Английский

WinTools.net являє собою набір інструментів призначений для підвищення продуктивності операційної системи MS Windows і підтримки продуктивності на високому рівні на протягом усього експлуатаційного періоду. WinTools.net чисто видаляє небажане програмне забезпечення від дисководів до мертвих посилань з реєстру.

WinTools.net Premium складається з наступних компонентів:

1) WinTools.net: Clean Uninstaller
При деінсталяції різного програмного забезпечення, на жорсткому диску дуже часто залишаються тимчасові файли і файли не видалені в процесі деінсталяції. Ці файли більш не використовуватимуться і лише займають дисковий простір і зменшують час доступу до диска. За допомогою інструменту "Clean Uninstaller" можливо вирішити цю проблему, а також проконтролювати процес інсталяції програм і дізнатися які файли і куди були записані і які зміни відбулися в реєстрі Windows і в системних файлах після інсталяції.

2) WinTools.net: Scan Files
При роботі різних програм на жорсткому диску створюються тимчасові файли необхідні для їх правильної роботи. Досить часто відбуваються ситуації, коли тимчасові файли не видаляються (зависання комп'ютера або програм, які не коректний вихід з програми або системи) і залишаються на жорсткому диску захаращуючи його і безпідставно займаючи простір. Іноді велика кількість тимчасових файлів уповільнює завантаження комп'ютера і роботу в цілому. Для періодичного очищення комп'ютера від тимчасових і не використовуваних файлів служить інструмент «Scan Files».

3) WinTools.net: Scan Registry
Багато програм використовують реєстр Windows для зберігання власних налаштувань, додаючи нові розширення файлів, встановлюючи власні компоненти. Але після деінсталяції цих програм дуже часто записи про них не видаляються і залишаються в реєстрі. Ці записи більш не використовуватимуться, але вони займають місце. Реєстр Windows при інсталяції / деінсталяції стає все більше і більше, тим самим погіршуючи продуктивність комп'ютера і час доступу робочих програм до реєстру. Інструмент «Scan Registry» призначений для періодичного очищення реєстру і виправлення не вірних записів.

4) WinTools.net: StartUp Manager
Багато програм вважають себе найбільш важливими програмами в системі, поміщають себе в автозавантаження і System Tray системи, безпідставно витрачаючи ресурси системи - забиваючи оперативну пам'ять і зменшуючи продуктивність процесора. Як правило такі програми прописують інформацію про себе не в папці «Автозавантаження» меню Пуск, а в реєстрі Windows, не залишаючи користувачеві право вибору і ускладнюючи процес контролю за автозавантаженням. Інструмент «Start Up» стежить за всіма записами про автозавантаження і дозволяє видаляти / додавати і тимчасово відключати записи.

5) WinTools.net: Tweak UI
Набір додаткових налаштувань і можливостей, що впливають на безпеку, продуктивність і зручність використання операційної системи і не входять в стандартну поставку MS Windows. Налаштування поділені на шість груп, кожні з яких розбиті на підгрупи з метою спрощення навігації:
Загальні - настройки дозволяють змінювати системні папки та реєстраційну інформацію
Екран - набір настройок робочого столу
Система - системні установки, способи завантаження системи і пристроїв
Пуск - зміна вигляду меню Пуск
Охорона - налаштування безпеки системи
Контроль - менеджер панелей управління системи

6) WinTools.net: Net Tweaker
Інструмент Net Tweaker призначений для підвищення швидкості передачі даних шляхом зміни прихованих мережевих налаштувань. При однаковій швидкості з'єднання на різних комп'ютерах може спостерігатися різна швидкість передачі даних. Справа в тому, що протокол TCP / IP має на увазі передачу пакетів даних. Пакети можуть мати різну ступінь стиснення, розмір, час життя, кількість повторів ... з цього при різних настройках, однаковій швидкості з'єднання може спостерігатися абсолютно різна швидкість передачі даних. Змінюючи настройки за допомогою інструменту NetTweak можна домогтися для поганого з'єднання стабільнішої роботи, дещо втративши швидкість або при хорошому з'єднанні можливо добитися більшої швидкості передачі даних в збиток стабільності, яку і так забезпечить хороша лінія з'єднання.

7) WinTools.net: The Privacy
Під час роботи на комп'ютері система веде облік вашої роботи, так звану «History» і зберігає її. Вся інформація про вашу роботу в Інтернеті - коли і які сайти ви відвідали, якого змісту, які програми скачали, які запустили, з якими документами працювали, які і кому листи писали, що шукали, які папки відкрили, до яких комп'ютерів підключалися - вся ця і многая інша інформація залишається у вашому комп'ютері! Будь-яка людина, який має доступ до вашого PC може легко мати доступ до цієї інформації і простежити практично кожен ваш крок, а по можливості і зібрати компрометуючу інформацію на вас. У такій ситуації, конфіденційність не може бути гарантована. Такий величезний обсяг доступної інформації не тільки руйнує вашу секретність, але це також уповільнює і ваш комп'ютер. Вся ця інформація зберігається на вінчестері, в реєстрі системи, а деяка, така як історія запущених програм, історія пошуку, історія останніх відкритих документів ... підвантажується системою і постійно займає оперативну пам'ять. Інструмент «The Privacy» дозволить вам працювати на комп'ютері не залишаючи слідів своєї діяльності. Він складається з трьох основних частин: «Object Erasure», «Invisible Man» і «File Shredder».

Зміни в WinTools.net 19.0 (25-01-2019)

  • + ScanReg algorithm was updated
  • + minor changes of interface
  • + polish.lng was updated
  • + turkish.lng was updated
  • * bug of CleanUn Analyse button was fixedОстанні коментарі:

alnikola 22-10-2010 15: 27
Була попередня версія, тепер нова. Дякую!

valera17 09-08-2010 17: 07
Дякую за прогу! Працює!

[DENVER] 28-04-2008 10: 00
спасибі за прогу

General 27-09-2007 05: 17
спасибі! Допомогла.


Ви можете додати свій коментар:

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:

Ваш коментар (до 3000 символів ):

Найпопулярніші
Revo Uninstaller
UpdatePack7R2
nLite
Destroy Windows Spying
Total Uninstall
TeamViewer
AnVir Task Manager
NetOp Remote Control
Auslogics BoostSpeed ​​
Uninstall Tool
MultiBoot (відновлення завантажувача Windows Vista / 7)
WinTools.net
Radmin
Autoruns
xp-AntiSpy
Ashampoo UnInstaller
• || | 369 MyUninstaller
FRESH UI


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору