Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
.. .. ..
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Media Player Classic 6.4.9.1 (revision 114)

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графіка
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Відео, анімація
Запис CD і DVD
  Кодеки
Конвертори
Програвачі
  Редактори
Телебачення, радіо
Інша || | 61
Скачать программы для обучения Образование
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук
.. .. .. ..
программа Media Player Classic 6.4.9.1 (revision 114)

Розробник Gabest
Windows 2000, XP, Vista, 7
Інтерфейс Русский
Ліцензія FreeWare
Ціна Безкоштовна
Дата поновлення11.04.2011
Дата додавання
Завантажено вчора 3
Завантажено за 7 днів 18
Завантажено всього 532881

скачать Media Player Classic
(1 675 771 байт)
Русский

Media Player Classic - повноцінний плеєр, що програє велику кількість різних аудіо-відео файлів і DVD. Media Player Classic має невеликий розмір, постійно знаходиться в процесі розробки, нові можливості з'являються із завидною регулярністю. Крім звичайних функцій, наявних в більшості плеєрів, Media Player Classic включає безліч унікальних.

Режим відтворення DVD

Media Player Classic може працювати як повнофункціональний DVD-плеєр. Починаючи з версії 6.4.6.0 є вбудований декодер MPEG2, з 6.4.6.3 - декодер звуку MPEG Layer-1,2,3, з 6.4.7.4 - декодер AC3 / LPCM, з 6.4.7.8 - декодер DTS, а з версії 6.4. 8.0 - декодер AAC. Так що для перегляду DVD потрібен тільки сам Media Palyer Classic. Звук також можна виводити і через S / PDIF. Підтримуються всі функції навігації DVD.

Вбудований MPEG-спліттер

З версії 6.4.7.9 новий вбудований MPEG-спліттер. Вміє читати програмні / транспортні / елементарні потоки, витягувати відео MPEG1 / MPEG2, аудіо AC3 / DTS / MPEG / LPCM, CVD / SCVD / DVD субтитри. Потоки можна переключатьчерез меню фільтрів (Play / Filters / ...).

Збереження зображень

З версії 6.4.7.7 з'явилася можливість зберігати кадри з відео! Збереження працює практично для будь-яких форматів (в тому числі, і для * живого * відео) в будь-яких режимах, крім оверлейного і * рідних * режимів RealMedia і QuickTime. Зображення зберігаються у форматі * .bmp, планується можливість збереження в * .jpg.

Вбудований Ogg-спліттер

Починаючи з версії 6.4.7.0 Media Player Classic має свій вбудований Ogg-спліттер, що відрізняється кращою інтеграцією з програмою, можливістю використання бібліотек CoreVorbis і точним позиціонуванням при перемотуванні. Проте, для відтворення звуку Vorbis все одно потрібні бібліотеки.

Рендеринг відео з використанням Direct3D

Починаючи з версії 6.4.6.6, при наявності відеокарти з підтримкою Direct3D, Media Player Classic може накладати відео в вигляді текстури на поверхню (surface) і виробляти рендеринг в 3D, приблизно так, як обробляються текстури в 3D-іграх. В результаті помітно підвищується якість зображення при масштабуванні і, як * побічний ефект *, обходиться помилка DirectX, що викликає некоректну масшабірованіе зображення. Функція працює в режимах VMR7 (renderless) або VMR9 (renderless).

Відтворення Flash-анімації

Flash-анімація отримала надзвичайно широке поширення в останні пару років. З'явилася величезна кількість мультфільмів, зроблених з її допомогою. При цьому, фактично єдиним програвачем для формату є стандартний плеєр від Macromedia! І все б нічого, але він навіть не вміє (а швидше за все, його автори навмисне не включили таку можливість) промотувати файл! Ось і доводиться користувачам при перегляді Flash-роликів терпляче переглядати всю рекламу, яку розробники дбайливо включили в них. Що ж, з Media Player Classic чекати більше не доведеться! Починаючи з версії 6.4.3.0 MPC програє swf-файли (звичайно, для цього повинен бути встановлений ActiveX плагін). При цьому вся функціональність і інтерактивність Flash-ролика зберігається, але ви можете при бажанні розтринькати його!

Відтворення Smacker / Bink

C версії 6.4.6.6 до 6.4.7.5 Media Player Classic відтворював файли Smacker (* .smk) і Bink (* .bik). Ці формати, розроблені фірмою Rad Tools, в основному використовуються для виготовлення відеороликів в іграх і трейлерів. Обидва формати забезпечують дуже високу ступінь стиснення і чіткість зображення, а розрізняються числом відтворюваних кольорів: Smacker працює тільки з палітрою 256 кольорів, тоді як Bink - повноколірний формат. На сайті фірми доступні безкоштовні для персонального використання інструменти, позводяет стискати відео в ці формати. Однак для їх відтворення раніше можна було використовувати тільки примітивний * рідної * плеєр, який не має перемотування і не вміє масштабувати зображення. На жаль, Gabest * a змусили прибрати підтримку цих форматів з плеєра, але старі версії ніхто не відміняв :) Для відтворення цих форматів вам знадобиться MPC версії 6.4.7.5 і бібліотеки smackw32.dll і binkw32.dll, які йдуть в комплекті з багатьма іграми . І не забувайте, що Media Player Classic зможе відтворювати ці формати, навіть якщо вони йдуть у вигляді cамопроігривающегося * .exe файлу.

Відтворення Real Media

C самого моменту створення, Media Player Classic вмів програвати файли Real Media. Зрозуміло, для цього теж повинен бути встановлений кодек. Є спеціальний дистрибутив, що включає тільки необхідні файли. Які ж це дає переваги, запитаєте ви? Їх багато: плеєр не буде лізти без попиту в мережу, як це робить RealOne Player, не буде нічого відсилати на сайт Real Networks, при воспризведения доступні всі зручності Media Player Classic, можливо накладення субтитрів, швидке завантаження плеера.В разі проблем з дистрибутивом, можна встановити RealOne Player. Media Player Classic все одно буде використовувати тільки кодеки.

Відтворення Quick Time

Починаючи з версії 6.4.3.0 Media Player Classic вміє програвати файли Quick Time. Знову ж таки, для цього повинен бути встановлений Quick Time Player або, що краще, QuickTime Alternative. Переваг у використанні MPC для відтворення Quick Time ще більше, ніж у випадку з Real Media. Стандартний плеєр Quick Time громіздкий, незручний, погано масштабує зображення на повний екран.

Відтворення джерела * Live * (* Живий *)

Media Player Classic вміє працювати з різними пристроями введення і захоплення зображення, наприклад, TV-тюнерами або VIVO-відеокартами. Для пристрою повинен бути коректно встановлений WDM-драйвер. При цьому можливий не тільки перегляд, але і захоплення зображення і звуку в AVI, OGM або MKV. Можливо також стиснення на льоту. У деяких випадках буває дуже корисна можливість захоплювати відео і аудіо окремо, що може допомогти при проблемах із синхронізацією захоплення в інших програмах.

Підключення фільтрів

Починаючи з версії 6.4.4.2 можливе підключення DirectShow фільтрів і кодеків з файлу, знаючи їх CLSID (c версії 6.4.5.0 в цьому вже немає необхідності, визначення CLSID і типів відбувається автоматично). Це дуже зручно при розміщенні плеєра на CD: користувачеві не потрібно встановлювати в систему фільтри і кодеки, необхідні для відтворення фільму. Також можливе додавання в ланцюжок фільтрів зареєстрованих в системі типів.

Відтворення неповних AVI-файлів

Як відомо, AVI-файли містять в кінці індекс, без якого файл відкрити звичайними засобами неможливо (треба відновлювати індекс). З версії 6.4.5.0 MPC вміє відкривати такі файли, а деякі навіть перемотувати. Це дуже зручно для відкриття файлів, що знаходяться в процесі закачування з мережі. З версії 6.4.7.3 внутрішній AVI-спліттер був повністю переписаний. Тепер він відразу виконує швидку реіндексацію файлу, що зазвичай займає кілька секунд (~ 30с на повному фільмі в MPEG4 розміром 700 Мб). Зате в подальшому можлива перемотування, як в будь-якому нормальному AVI.

Збереження конфігурації

Media Player Classic дозволяє зберігати конфігурацію як в реєстрі, так і в ini-файлі. Використання ini-файлу зручно при перестановці системи і при запису плеєра разом з фільмом на CD: в цьому випадку настройки і список завантажуваних фільтрів буде братися з нього.

Вбудований перемикач аудіодоріжок

Media Player Classic має вбудований перемикач аудіодоріжок, що зручно при відтворенні файлу з декількома аудіодоріжками. Перемикач також підтримує даунсемплінг з 48000 на 41000 Гц (для кривих аудіокарт), завдання затримки для аудіо і довільний маппинг каналів багатоканального звуку на задане число динаміків.

Корекція розмірів зображення

Media Player Classic дозволяє змінювати розмір зображення (зі збереженням пропорцій і довільно) і його положення. Наприклад, деякі не люблять дивитися широкоформатні фільми на звичайному моніторі: тепер зображення можна збільшити. Ще зручно використовувати зміна розміру для MPEG-4 фільмів, в яких недобросовісні пірати нерідко не дотримуються пропорції. Найчастіше, зображення буває витягнуто по вертикалі (халтурне перетискання з Анаморфірованное DVD). За допомогою MPC ці дефекти легко виправити.

Двигун субтитрів

Media Player Classic має потужний вбудований движок для відображення субтитрів (який, що не дивно, заснований на VobSub). Субтитри виглядають дуже чітко, гладко і можуть накладатися на будь-який формат відео, підтримуваний MPC.

Збереження декодованого потоку

Починаючи з версії 6.4.4.0 з'явилася можливість зберігати перекодованим відеопотік, що пройшов через фільтри. Це дозволяє, наприклад, зберегти перекодованим MPEG2 при відтворенні захищених DVD.

Підтримка систем управління WinLirc і uICE

Це системи управління комп'ютером за допомогою пульта управління від будь-якої побутової аудіо / відео техніки. Для цього до COM-порту підключається нескладний пристрій (людина, що знає за який кінець тримати паяльник, збере його за годину). Якщо вам це цікаво, подробиці дивіться на сайтах WinLirc і uICE.

Перегляд фільмів в дозволі, відмінному від поточного

Відомо, що найкраща якість фільму можна отримати, переглядаючи його в дозволі, при якому не потрібно масштабування. Наприклад, оптимальним дозволом для фільму з шириною 640 пікселів є 640х480. Media Player Classic може переходити в необхідний дозвіл в повноекранному режимі.Зміни програмі в Media Player Classic 6.4.9.1 rev.114 (11-04-2011):
  • backport r3013, r3019 from mpc-hc svn
  • now mpc should compile with VS2008
  • update common / release.vsprops and the manifest file
  • add VS2008 project / solution files (quickly updated from VS2005 files with the minimum needed changes to compile)
  • update svn ignore listОстанні коментарі:

катя 24-01-2016 11: 05
спасибі велике !!!!!! я тепер можу без телефону викласти відео на ютуб.

Всеволод || | 204   15-11-2015 12: 39
Хочу скачати

орл 17-09-2015 10: 15
це без вірусів

К12 03-02-2015 16: 51
Так, все безкоштовно, і скачування, і використання!

Анька 03-02-2015 15: 36
а це безкоштовно?

Маша 24-01-2015 16: 43
Я дуже хочу скачати цю програму

Валерія 06-12-2014 21: 26
відмінно

іван 29-10-2013 22: 27
все плеєра крім рідного відтворюють крупно-піксельну мозаїку що робити не зрозумію

К12 28-07-2013 11: 43
Богдан, схоже у тебе не встановлено архіватор для роботи з архівами rar. Установи WinRAR, має допомогти. Після скачування програму потрібно розпакувати з архіву і запустити.

богдан 28-07-2013 10: 50
Допоможіть не можу встановити, немає потрібної програми для установки. Скачало в форматі rar. Не знаю що далі робити ... = _ =

Дивитися всі коментарі


Ви можете додати свій коментар:

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:

Ваш коментар (до 3000 символів):

Найпопулярніші
Adobe Flash Player || | 292
AIMP
Media Player Classic BE
Daum PotPlayer
KMPlayer
Winamp
AVS Media Player
VLC Media Player
JetAudio Basic
Media Player Classic
Media Player Classic Home Cinema
GOM Player
• || | 315 Windows Media Player
Light Alloy
Elecard AVC HD Suite
FDIVX
1by1
QuickTime
Foobar2000
TotalMedia Theatre


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору