Мультимедіа
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Відео, анімація
Запис CD і DVD
Кодеки
  Конвертори
Програвачі
Редактори
  Телебачення, радіо
Інша
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл || | 55
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
<< 1 2 3 4 >>

Скачать программу Free Video Cutter Joiner V10.8
программа Free Video Cutter Joiner V10.8
Free Video Cutter Joiner - дуже проста, зручна і безкоштовна програма для розрізання і збіднення відео файлів. У програмі немає нічого зайвого. Є тільки дві вкладки Video Cutter для розрізання відео і Video Joiner для об'єднання відео файлів.
Програма вміє працювати з файлами в форматах AVI, MP4, FLV, WMV, MOV, VOB, 3GP, MPG і ін.
Готові відео файли можна зберегти в MP4, AVI, FLV, WMV, MOV, MKV, поміняти дозвіл і якість відео і звуку, або швидко зберегти без перекодування.

поновлення: 18.02. 2019FreeWare | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 9Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму REAPER 5.965 + 5.97 pre1
программа REAPER 5.965 + 5.97 pre1
REAPER - це дуже потужна цифрова робоча станція (DAW), яка при смішному розмірі, дозволяє записувати, готувати, редагувати і створювати багатоканальні аудіо треки. Має величезну кількість корисних функцій і ефектів. Підтримує технології ASIO, Kernel Streaming, WaveOut і DirectSound відтворення і запис. Вміє працювати такими форматами файлів: WAV, OGG, MP3, MIDI (читання) і WAV, MIDI (запис). Є можливість індивідуальної обробки кожного треку окремо.

поновлення: 16.02.2019ShareWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 26Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму n-Track Studio 9.0.2 build 3571
программа n-Track Studio 9.0.2 build 3571
n -Track Studio - звуковий редактор, який перетворить ваш комп'ютер в домашню звукозаписну студію. Програма дозволяє робити записи і змішувати кілька різних композицій. Ви зможете записувати і відтворювати величезне число аудіо і MIDI треків одночасно, накладати до кожної з доріжок різні ефекти, наприклад, хор, луна і т.п.

поновлення: 15.02.2019Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 5Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму TMPGEnc Video Mastering Works 6.2.10.37
программа TMPGEnc Video Mastering Works 6.2.10.37
TMPGEnc Video Mastering Works - програма для роботи з відео: конвертування (включаючи переклад на DVD і XDVD - extended DVD), зміна і об'єднання файлів, поділ відео та звук і т.п ... Особливості TMPGEnc Video Mastering Works: наявність високоякісно кодека MPEG 1/2; можливість підключення Sound Plug-in AC-3; зручний і простий "майстер". Програма підтримує всі популярні формати відеофайлів, включаючи DivX, AVI, HDV, QuickTime (MOV), MPEG 1/2 і 4, DVD-Video, XDVD, DVD-VR, а також Windows Media (WMV / WMV-HD / WMA).

поновлення: 14.12.2018Trial | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 2Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму SnagIt 2019.1.0
программа SnagIt 2019.1.0
SnagIt - это программа для снятия скриншотов с экрана монитора, умеет делать не только статичные графические "снимки" выбранной области, но и, например, записать в видео то, что происходит на экране, а также захватить картинку из приложений, использующих Direct X, DirectDraw и Direct 3D. Встроенный редактор аннотаций позволяет добавить к скриншоту, описание, что-то подчеркнуть, вставить при необхоимости в нужное место, например, стрелку и т.п.

поновлення: 11.12.2018Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 3Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму VideoReDo 5.4.84.771a
программа VideoReDo 5.4.84.771a
VideoReDo - програма для нелінійного монтажу і редагування відео файлів. Дана програма надає в ваше розпорядження різні ефекти, дозволяє робити синхронізацію з аудіо доріжкою та багато іншого. Швидкий в роботі і легкий в управлінні MPEG Video Editor (редагування, авторинг і пропалювання DVD, включаючи записи з TV). Підтримує MPEG1 редагування (включаючи VCD), MPEG2 редагування (включаючи DVB-T, DVD & SVCD), a також потокове High Definition (HD) редагування.

поновлення: 10.12.2018Trial | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 12Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму mp3DirectCut 2.25
программа mp3DirectCut 2.25
mp3DirectCut - компактна утиліта для редагування MP3-файлів: дозволяє обрізати тишу на початку і / або наприкінці файлу, копіювати і вставляти ділянки, нормалізувати звук, а також плавно прибирати його в кінці композиції, об'єднувати файли, редагувати ID3-теги, швидко і якісно записувати Mp3 безпосередньо на диск - без декомпресії в PCM-формат. Підтримується запис mp3 за допомогою механізмів кодування ACM або Lame. Працює під Windows або Linux c використанням Wine.

поновлення: 21.11.2018FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 1Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму AD Sound Recorder 5.7.3
программа AD Sound Recorder 5.7.3
AD Sound Recorder | || 262 - небольшая программа для записи аудио. AD Sound Recorder поддерживает три вида форматов звуковых файлов - WAV, MP3 и WMA. Скачав программу AD Sound Recorder Вы сможете записать звук с микрофона, потоков аудио из Интернета, или музыку, которая проигрывается Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, Flash, games, и т.д. не теряя качества. AD Sound Recorder предоставляет зрительные образы входящего звука.

поновлення: 30.09.2018ShareWare | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 2Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму Tag & Rename 3.9.15
программа Tag&Rename 3.9.15
Tag & Rename - утилита для работы с тегами аудиофайлов: редактирование, удаление, пакетная обработка и т.п. Позволяет быстро переименовывать файлы, используя информацию из тегов (ID3v1 и D3v2), редактировать эту информацию, а также создавать новые теги. Поддерживаются практически все популярные теги: mp3, mpc/mp+, flac, wma, asf, wmv, ogg vorbis и т.д.

поновлення: 16.06.2018Trial | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 2Мультимедиа> Редактори

Завантажити програму Avidemux 2.7.1 Final
программа Avidemux 2.7.1 Final
Avidemux - програма, створена для простого і швидкого розрізування, вирізання окремих шматків з відео-файлів, і при необхідності додавання фільтрів і перекодування. Редактор підтримує велику кількість типів файлів, включаючи AVI, MPEG, MP4 / MOV, OGM, ASF / WMV, MKV і FLV. Програма має в своєму наборі чимала кількість відео-фільтрів, такиx як ресайзінг, деінтерлейсінг, IVTC, різкість, видалення шуму та інші. У відео-редакторі Avidemux є також вбудовані кодеки x264, Xvid, LAME, TwoLAME і Aften.

поновлення: 05.06.2018FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 6Мультимедиа> Редактори

<< 1 2 3 4 >>

Самые популярные
REAPER
MPEG Video Wizard DVD
VideoReDo
Audacity
Free Video Cutter Joiner
• || | 348 Blender
VirtualDub
Sound Forge Pro
• || | 354 Xilisoft Video Editor
Sound Normalizer
Free Video Editor
Video Enhancer
Avidemux
n-Track Studio
Mp3 Audio Editor
Audio Edit Magic
Sound Editor Deluxe | || 371
101 MP3 Splitter & Joiner
SnagIt
Allok Video Joiner


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору