Мультимедіа
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Відео, анімація
Запис CD і DVD
Кодеки
  Конвертори
Програвачі
Редактори
  Телебачення, радіо
Інша
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл || | 55
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
Завантажити програму BurnAware 12.0
программа BurnAware 12.0
BurnAware - проста і в той же час потужна програма для запису і копіювання будь-яких дисків - CD, DVD, Blu-Ray, а також копіювання CD і DVD.
Програма дозволяє виконувати всі основні завдання по запису: робота з носіями CD / DVD, Blu-Ray; запис Audio CD і DVD-Video; копіювання і запис образів; клонування дисків; підтримка мультисессии і багато іншого. Є багатомовний інтерфейс, включаючи російську.

поновлення: 16.02.2019FreeWare и Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 23Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму Ashampoo Burning Studio 19.0.5
программа Ashampoo Burning Studio 19.0.5
Ashampoo Burning Studio - програма, за допомогою якої Ви можете записати фільми, музику і дані на CD, DVD і Blu-Ray диски - швидко і ефективно. Ця програма є альтернативою популярному пакету для запису Nero. У ній присутній функції автоматичної настройки параметрів, створення образів, збереження і завантаження проектів, простого управління файлами за допомогою DragandDrop і багато інших. Інтерфейс цієї програми багатомовний і має підтримку російської мови.

поновлення: 15.02.2019FreeWare и ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 22Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму AVS Disc Creator 6.1.3.553
программа AVS Disc Creator 6.1.3.553
AVS Disc Creator - програма для швидкої і легкої записи ваших даних на CD і DVD диски.
Дуже простий і повністю інтуїтивний інтерфейс, швидкодію (без особливого напрягу системи), безліч корисних функцій і підтримуваних форматів робить AVS Disc Creator дуже зручним інструментом для створення дисків CD і DVD з даними (музика в форматі MP3, відеофайли, текстові документи, картинки і ін .).

поновлення: 29.12.2018FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 2Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму CDBurnerXP 4.5.8.7041 Final
программа CDBurnerXP 4.5.8.7041 Final
CDBurnerXP | || 161 - это программа для записи CD и DVD, Blu-Ray и HD-DVD дисков.
Вона підтримує запис і створення ISO-образів, має багатомовний інтерфейс. Всі користувачі, навіть підприємства, можуть користуватися програмою безкоштовно. Програма не містить adware або схожих компонентів.

поновлення: 24.10.2018FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 28Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму Complex Evolution 5.1.4 (build 461)
программа Complex Evolution 5.1.4 (build 461)
CompleX Evolution - це програма призначена, для запису всіх типів дисків CD / DVD. На відміну від інших подібних продуктів її відрізняє унікальна легкість в освоєнні навіть для непідготовленого користувача.

При розробці Complex Evolution відмовилися від будь-яких другорядних додаткових функцій і зосередилися на двох основних вимогах кінцевих користувачів - простоті і зручності використання її в повсякденній роботі.

поновлення: 06.03.2018ShareWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 6Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму Nero 2018 19.0.10100
программа Nero 2018 19.0.10100
Nero | || 209 - это простой в использовании, но мощный набор программ, который поможет вам создавать, считывать, копировать, записывать, редактировать, совместно использовать и передавать данные в сети. Что бы это ни было — музыка, видео, фото или данные — наслаждайтесь ими и используйте совместно с родными и близкими когда угодно и где угодно.

поновлення: 11.01.2018FreeWare и Trial | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 22Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму CopyTo 5.1.1.3
программа CopyTo 5.1.1.3
CopyTo || | 232 — очень простая в использовании программа, благодаря которой вы сможете практически одним нажатием кнопки записывать нужные файлы в любом формате на CD/DVD диски. После установки программа интегрируется в проводник, в результате чего запись происходит быстро и оперативно. По принципу работы схожа с программами, предназначенными для пакетной записи, при которой вы работаете с CD/DVD как с обычной дискетой. Позволяет создавать диски так же просто, как программы для пакетной записи, но при этом не создает ограничений для чтения записанных дисков. По

поновлення: 09.03.2013Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 2Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму InfraRecorder 0.53
программа InfraRecorder 0.53
InfraRecorder - програма для запису даних на CD / DVD диски. Infra Recorder надає користувачеві можливість створення CD / DVD дисків з даними, музичних Audio CD і DVD відео дисків. Програма вміє створювати і записувати ISO і BIN образи, проводити копіювання дисків. У програмі InfraRecorder є можливість автоматичного кодування музичних форматів WAV, WMA і OGG в треки музичного Audio CD і зворотне витяг треків в WAV файли. Все вищевказане легко вип ...

поновлення: 02.09.2012FreeWare | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 4Мультимедиа> Запис CD і DVD

Завантажити програму PowerLaser Express 1.0
программа PowerLaser Express 1.0
PowerLaser Express || | 278 - это программа для записи CD/DVD дисков. Программа имеет компактный размер, не требует установки и не изменяет системный реестр. Все это делает возможным её работу со смененных носителей.

Додана: 02.08.2009FreeWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 2Мультимедиа> Запис CD і DVD


Найпопулярніші
CDBurnerXP
BurnAware
Nero 2018
Ashampoo Burning Studio
Complex Evolution
InfraRecorder
PowerLaser Express
AVS Disc Creator
CopyTo


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору