Мультимедіа
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Відео, анімація
Запис CD і DVD
Кодеки
  Конвертори
Програвачі
Редактори
  Телебачення, радіо
Інша
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл || | 55
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
Завантажити програму UVScreenCamera 5.17.0.334
программа UVScreenCamera 5.17.0.334
Програма uvScreenCamera запам'ятовує все що відбувається на екрані, включаючи руху курсору миші, і зберігає в дуже компактний файл з розширенням uvcab.

поновлення: 17.01.2019FreeWare и ShareWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 4Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму Camtasia Studio 18.0.3.3747
программа Camtasia Studio 18.0.3.3747
Camtasia Studio | || 114 - программа для создания презентаций и интерактивных обучающих видеоуроков. С помощью Camtasia Studio можно осуществлять захват экрана и сохранять эту информацию в видеофайл. Сфера применения Camtasia Studio самая разная. По заявлению разработчиков, программа может пригодиться, как минимум, в пятидесяти разных ситуациях. Ее можно использовать для создания интерактивных файлов справки, демонстрации новых возможностей программ, для записи демонстрационных роликов приложений и компьютерных игр и т.д.

поновлення: 01.09.2018Trial | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 4Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму eXtreme Movie Manager 9.0.1.4
программа eXtreme Movie Manager 9.0.1.4
eXtreme Movie Manager - це програма для ведення домашньої фільмотеки. Для кожного фільму надано більше 70 полів опису, розділених по підгрупах. Можливість імпорту даних зі спеціалізованих сайтів, є можливість створення власного імпорт-скрипта. Програма підтримує всі існуючі сьогодні формати файлів від * .avi і * .mpg до RealMedia. За допомогою eXtreme Movie Manager можна не тільки вести облік колекції, але й відтворювати відеофайли.

поновлення: 01.03.2018ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 5Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму Magic DVD Creator 12.1.10.2017
программа Magic DVD Creator 12.1.10.2017
Magic DVD Creator - зручна і легка у використанні програма, яка допоможе Вам пропалити DVD в 4 кроки, а при необхідності - і створити меню до фільмів. Особливості: створення і пропалення VCD, SVCD, DVD дисків з MPEG файлів, вибір і налаштування параметрів конвертації, якості та розмірів картинки, конвертація між PAL і NTSC системами, створення меню, титрів і субтитрів, простий і зручний інтерфейс, підтримка більшості друкарських DVD + R / RW, DVD-R / RW приводів і дисків.

поновлення: 14.01.2011Trial | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 2Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму Aurora Media Workshop 3.4.47
программа Aurora Media Workshop 3.4.47
Aurora Media Workshop - набір інструментів для виконання всіх основних операцій з відеофайлами - різання, склеювання, конвертації в інший формат, збереження кадру в окремий графічний файл і т.п. Aurora Media Workshop дозволяє конвертувати медіафайли (AVI, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, VOB, DAT, DivX, Xvid), виробляти ріппінг аудіотреків, а також записувати із зовнішніх джерел. Крім цього, за допомогою Aurora Media Workshop можна записувати Audio CD, Data CD / DVD, Video CD і зберігати зібраний образ окремим ISO-файлом.

поновлення: 28.12.2010ShareWare | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 2Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму VIDEOREG 3.1
программа VIDEOREG 3.1
VIDEOREG - это программа, которая позволяет сохранять снимки с веб-камеры или другого видеоустройства, при возникновении движения или постоянно с определенным интервалом (1-30 секунд).

Можливо збереження певного числа знімків після появи руху. Вбудований переглядач, дозволяє переглядати знімки в ручному режимі і здійснювати пошук в режимі слайд-шоу (псевдо-відео) з певною швидкістю показу знімків.

VIDEOREG DUAL - версія для двох камер $ 4 ...

поновлення: 02.11.2007Demo | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 4Мультимедиа> Відео, анімація

Завантажити програму CSSS 2.2
программа CSSS 2.2
СSSS - это программы которые осуществляют эффективную охрану ваших помещений с помощью микрофона и видеокамеры. В случае появления посторонних звуков улавливаемых микрофоном-датчиком или изменения изображения на камере-датчике, программа может сама включить сигнализацию, позвонить на телефоны владельца помещения, милиции и т.д. (до 5 телефонных номеров), если включите эту функцию. Программа может записывать изображения, аудио- и видео-файлы записывая их на диск или в папку программы, при необходимости отправлять их на email.

поновлення: 16.06.2005Demo | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 3Мультимедиа> Відео, анімація


Найпопулярніші
eXtreme Movie Manager
VIDEOREG
UVScreenCamera
Camtasia Studio
CSSS
Aurora Media Workshop
Magic DVD Creator


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору