Ігри
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры Ігри
Аркади
Бродилки
  Гонки
Карткові
Логічні
Симулятор
Стрілялки
Шахи і шашки | || 44
  Жарти
Проходження і чит-коди
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
Завантажити програму CheMax 20.7 + 20.2 Rus + 3.2 Ukr
программа CheMax 20.7 + 20.2 Rus + 3.2 Ukr
CHEMAX - найбільша база з чит кодами для комп'ютерних ігор. Простий і красивий інтерфейс, малий розмір, і при цьому величезна кількість представлених ігор.
Особливістю бази є відсутність в ній хінтів та інших «відсебеньок», вашій увазі представлені тільки коди (cheats, hex-cheats) і паролі (passwords). Програма CheMax Rus є перекладом чит бази від програми CheMax. У базі представлені коди до ігор, які були випущені за останні 10 років, вона являє собою плід шестирічної роботи.

поновлення: 18.02.2019FreeWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 12Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму ArtMoney 8.04.1
программа ArtMoney 8.04.1
Програма | || 118 ArtMoney призначена для редагування параметрів в комп'ютерних іграх, для отримання нескінченних грошей, життів, патронів і т.п. Вона вміє сканувати пам'ять або файли гри для пошуку якихось певних значень (гроші, ресурси і т.д.). Таких значень може бути багато і треба вибрати потрібні, тому пошук розділяється на два етапи - пошук значень і відсів непотрібних значень. В результаті отримуємо адреси, в яких знаходяться числа, і їх можна змінити на потрібні.

поновлення: 07.02.2019FreeWare и ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 88Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму GodGame 1.6
программа GodGame 1.6
GodGame - програма для пошуку і редагування параметрів в комп'ютерних іграх, за допомогою яких можна вручну реалізувати можливості чит-кодів якщо розробники гри таких не передбачили. З її допомогою можна поставити собі нескінченну кількість грошей, життів, патронів і т.д.

GodGame має простий і зрозумілий інтерфейс, який не викличе складнощів навіть у початківців користувачів.


поновлення: 12.03.2018FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 8Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму GameSave Manager 3.1.455.0 + 4.0.090.0 Alpha
программа GameSave Manager 3.1.455.0 + 4.0.090.0 Alpha
GameSave Manager - корисна безкоштовна утиліта для геймерів. Вона допоможе любителю пограти в комп'ютерні ігри швидко і легко створити резервну копію папок з збереженнями, призначеними для користувача профілями і настройками для забезпечення їх охорони в разі збою системи або виходу з ладу обладнання. При запуску GameSave Manager шукає на жорсткому диску папки з збереженими настройками різних ігор і відображає всю зібрану інформацію про встановлені іграх.

поновлення: 01.02.2018FreeWare | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 4Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму CheatsNote 1.30
программа CheatsNote 1.30
CheatsNote - велика база за кодами до ігор, проходженням, секретам, хитрощів і порад. CheatsNote є підручній програмою кожного "геймера". Вона дозволяє знаходити коди, проходження і секрети до улюблених ігор не заходячи в Інтернет. Всі коди вже знайдені для Вас і зібрані в цій програмі. Зовнішній вигляд програм можна бачити на малюнку. Все що Вам необхідно - це запустити програму CheatsNote і вибрати потрібну гру з великого списку. У базі даних програми міститься близько 5000 записів з кодами до ігор, серед яких обов'язково знайдеться необхідна Вам гра.

поновлення: 17.01.2013FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 3Игры> Проходження і чит-коди


Найпопулярніші
ArtMoney
CheMax
GodGame
GameSave Manager
CheatsNote


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору