Інтернет і мережі
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
FTP
Програми перегляду
Додатки для браузерів
Спілкування
Поштові клієнти
Проксі сервери
Скачивание файлов
Інша
Мультимедиа Мультимедіа
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
<< 1 2 3 4 5 6 || | 95 7 8 9 10 >>

Завантажити програму R & Q 1203
программа R&Q 1203
R & Q - це маленький і спритний інтернет-пейджер, який є альтернативою громіздкою і неповороткою ICQ, не вимагає інсталяції і займає мінімум місця .
R & Q є логічним продовженням кращого, але що нині не підтримуваного самим автором, проекту під назвою & RQ, створенням і розробкою якого займався Rejetto (Massimo Melina). У & RQ було і інше продовження, але що ведеться з закритими кодами, тому було прийнято рішення змінити назву, щоб не виникло плутанини між, тепер уже досить різними, клієнтами.

поновлення: 11.10 .2012FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 12Интернет и сети> Спілкування

Завантажити програму DSL Speed ​​7.1
программа DSL Speed 7.1
DSL Speed ​​ - програма для величезної армії власників виходу в Інтернет за допомогою DSL модемів. Дозволяє автоматично оптимізувати їх DSL-з'єднання (наприклад, ADSL, G.lite, IDSL, SDSL і т.д.) на максимальну швидкість.
Основні можливості: онлайнова перевірка і оптимізація значень ISP MTU і DSL, онлайнова і оффлайновая настройка DSL-з'єднань на максимальну швидкодію, і як наслідок прискорення завантаження файлів, веб-сторінок і т.д.

поновлення: 14.09.2011Trial | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 3Интернет и сети> Інша

Завантажити програму LanICQ-Sonic! 4.5 Build 11.07.2011
программа LanICQ-Sonic! 4.5 Build 11.07.2011
LanICQ-Sonic! - невелика програма в стилі ICQ, яка надає можливість обмінюватися повідомленнями в локальній мережі з ідентифікацією по IP-адресою або імені комп'ютера. У ній є практично все для повноцінного спілкування: підтримка: смайликів, шаблонів, які можна редагувати, історії повідомлень, зміна статусу (3-й основних і 29-ть додаткових статусів: невидимий, онлайн і ін.), Функція автовідповідача, пошук контактів, передача файлів. Також можливо відправляти SMS ...

поновлення: 13.07.2011FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 2Интернет и сети> Спілкування

Завантажити програму MozBackup 1.5.1
программа MozBackup 1.5.1
MozBackup - це утиліта, призначена для тих, кому потрібен простий спосіб резервного копіювання та відновлення профілів користувачів в додатках Mozilla, включаючи Firefox і Thunderbird, а також в деяких інших програмах. MozBackup дає можливість запобігти втрату електронних листів, закладок та іншої важливої ​​інформації при оновленні або перевстановлення Windows. Крім того, додаток дозволяє створювати резервні копії на регулярній основі, щоб мати можливість вос ...

Додана: 04.04.2011FreeWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 0Интернет и сети> Інша

Завантажити програму RatioMaster 1.9.1
программа RatioMaster 1.9.1
RatioMaster - проста в використання не вимагає інсталяції програма за допомогою якої ви легко зможете підняти свій рейтинг на торент-трекерах. Тепер у вас немає необхідності сидіти цілодобово, а то й тижнями на роздачі, щоб потім можна було завантажити потрібний тобі торент. RatioMaster призначена для накрутки рейтингу Upload і Download на будь-яких торрент-трекерах, з будь-якої зазначеної вами швидкістю. Але будьте уважні, щоб вас не забанили.

Додана: 22.02.2011FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 46Интернет и сети> Завантаження файлів

Завантажити програму GetRight Pro 6.5
программа GetRight Pro 6.5
GetRight Pro || | 228 - популярный менеджер закачек файлов с удобным интерфейсом. GetRight Pro способен не только возобновлять прерванные сессии закачки файлов, но и искать наиболее эффективные варианты скачивания (в том числе и разбиение файлов на сегменты), что в конечном результате приводит к сокращению требуемого времени на скачку данных и снижению риска получить в итоге поврежденный файл. Для достижения этого, в программный продукт GetRight были включены многочисленные инструменты, предназначение которых - повысить эффективность работы приложения и помочь простым пользователям найти общий язык с этим менеджером закачек.

поновлення: 26.01. 2011Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 4Интернет и сети> Завантаження файлів

Завантажити програму Web Copier Pro 5.4
программа Web Copier Pro 5.4
Web Copier Pro - офф-лайнoвий браузер, що дозволяє завантажувати веб-сайти цілком або частково, а потім переглядати їх в автономному режимі. Є можливість задати максимальний обсяг інформації, що завантажується, глибину проходу, тип завантаження (підтримуються будь-які типи, в тому числі і файли JavaScript (.js), Java Classes (.class) і Macromedia Flash (.sfw), є планувальник завдань, дає змогу виконувати з командного рядка і т.д. і т.п.
Безкоштовно тестувати програму можна протягом 15 днів

поновлення: 13.12.2010Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 4Интернет и сети> Програми перегляду

Завантажити програму FreeProxy 4.10 Build 1751
программа FreeProxy 4.10 Build 1751
Freeproxy - проксі-сервер підтримує протоколи HTTP, SMTP, POP, FTP через HTTP, туннелирование TCP, NNTP і SOCKS5. Працює з широким колом клієнтського забезпечення, включаючи браузери, ICQ, MSN Messenger. Функції програми включають аутентифікацію користувачів, докладні звіти, настройку прав доступу до ресурсів, фільтрацію по IP-адресами, підключення на вимогу. У комплект Freeproxy входить невеликий веб-сервер. Програма може працювати в режимі служби. Детальна документац ...

поновлення: 03.04.2010FreeWare | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 17Интернет и сети> Проксі сервери

Завантажити програму AllegroSurf 8.2.0.0
программа AllegroSurf 8.2.0.0
AllegroSurf || | 298 - прокси-сервер для Windows, обеспечивающий ускоренную загрузку Web страниц, фильтрацию контента и многое другое.
AllegroSurf - відмінний засіб для мережевих адміністраторів, шкільних адміністраторів і домашніх користувачів. Основні характеристики включають підтримку користувачів і груп; вхід користувача, кінець сеансу, і можливість зміни паролів; підтримка проксі сервера RTSP (RealPlayer); планувальник; і ведення журналу подій.

...

поновлення: 12.01.2010Trial | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 3Интернет и сети> Проксі сервери

Завантажити програму WebZip 7.1.2.1052
программа WebZip 7.1.2.1052
WebZIP || | 325 - это онлайн-браузер с богатой функциональностью. Дает возможность сохранять справочные материалы, онлайн-книги, E-zines, новости, статьи и другие веб-содержимое на жесткий диск и просматривать их быстро в любом месте и в любое время.Не требуя подключения к интернету. Программа может архивировать закачки в ZIP или CHM (HTML-справки).

поновлення: 05.03.2009Commercial | Загрузок: 3Интернет и сети> Програми перегляду

<< 1 2 3 4 5 6 || | 353 7 8 9 10 >>

Найпопулярніші
HTTP Analyzer
Google Chrome
Opera
Firefox Quantum
μTorrent
Skype
SaveFrom.net помічник
RatioMaster
HideGuard VPN
Chromium
яндекс.браузер
Viber
WebMoney Keeper WinPro (Classic)
Internet Explorer || | 392
Adblock Plus
MediaGet
VKMusic
Maxthon Cloud Browser
Download Master
QIP || | 408


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору