Ігри
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Скачать игры Ігри
Аркади
Бродилки
  Гонки
Карткові
Логічні
Симулятор
Стрілялки
Шахи і шашки | || 44
  Жарти
Проходження і чит-коди
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
<< 1 2 3 4 5 6 7 | || 99 8 9 10 11> >

Завантажити програму CheMax 20.6 + 20.2 Rus + 3.2 Ukr
программа CheMax 20.6 + 20.2 Rus + 3.2 Ukr
CHEMAX - найбільша база з чит кодами для комп'ютерних ігор. Простий і красивий інтерфейс, малий розмір, і при цьому величезна кількість представлених ігор.
Особливістю бази є відсутність в ній хінтів та інших «відсебеньок», вашій увазі представлені тільки коди (cheats, hex-cheats) і паролі (passwords). Програма CheMax Rus є перекладом чит бази від програми CheMax. У базі представлені коди до ігор, які були випущені за останні 10 років, вона являє собою плід шестирічної роботи.

поновлення: 05.02.2019FreeWare | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 4Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити гру SolSuite 2019 v19.1
программа SolSuite 2019 v19.1
SolSuite 2018 - це одна з найбільших колекцій пасьянсів, яка містить 706 ігор з усього світу. Програма має простий інтерфейс, який кожен користувач може налаштувати на свій смак. Ви можете вибрати як зовнішній вигляд карт, так і вид самого вікна, всі налаштування розподілені за категоріями. У SolSuite 2017 передбачена установка власних правил, точнейшей статистики. У програмі доступна довідка, за допомогою якої можна дізнатися середню тривалість гри, рівень складності і навіть ймовірність виграшу, а також наскільки він випадковий.

поновлення: 13.01.2019Trial | Интерфейс: англійська й російськаЗагрузок: 1Игры> Карткові

Завантажити гру Російська Рибалка 3.9.9.34 Камчатка
программа Русская Рыбалка 3.9.9.34 Камчатка
Російська Рибалка || | 164 – симулятор ловли рыбы. Делать это можно как на пруду около своего дома (с этого и надо начинать), так и на реальных реках. В помощь рыболову предлагается более тридцати удилищ, включая уникальные, которые можно только выиграть на турнирах. В основе игры несколько составляющих – и природа, и немного экономики, и дух соревнования. Сам процесс рыбалки не просто приближен к реальности - он почти реален!

поновлення: 01.01.2019ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 46Игры> Симулятор

Завантажити програму ArtMoney 8.04
программа ArtMoney 8.04
Програма ArtMoney призначена для редагування параметрів в комп'ютерних іграх, для отримання нескінченних грошей, життів, патронів і т.п. Вона вміє сканувати пам'ять або файли гри для пошуку якихось певних значень (гроші, ресурси і т.д.). Таких значень може бути багато і треба вибрати потрібні, тому пошук розділяється на два етапи - пошук значень і відсів непотрібних значень. В результаті отримуємо адреси, в яких знаходяться числа, і їх можна змінити на потрібні.

поновлення: 24.12.2018FreeWare и ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 93Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму GodGame 1.6
программа GodGame 1.6
GodGame - програма для пошуку і редагування параметрів в комп'ютерних іграх, за допомогою яких можна вручну реалізувати можливості чит-кодів якщо розробники гри таких не передбачили. З її допомогою можна поставити собі нескінченну кількість грошей, життів, патронів і т.д.

GodGame має простий і зрозумілий інтерфейс, який не викличе складнощів навіть у початківців користувачів.


поновлення: 12.03.2018FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 8Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити програму GameSave Manager 3.1.455.0 + 4.0.090.0 Alpha
программа GameSave Manager 3.1.455.0 + 4.0.090.0 Alpha
GameSave Manager - корисна безкоштовна утиліта для геймерів. Вона допоможе любителю пограти в комп'ютерні ігри швидко і легко створити резервну копію папок з збереженнями, призначеними для користувача профілями і настройками для забезпечення їх охорони в разі збою системи або виходу з ладу обладнання. При запуску GameSave Manager шукає на жорсткому диску папки з збереженими настройками різних ігор і відображає всю зібрану інформацію про встановлені іграх.

поновлення: 01.02.2018FreeWare | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 1Игры> Проходження і чит-коди

Завантажити гру Найбільші споруди: Маджонг - Безкоштовне доміно
программа Величайшие сооружения: Маджонг - Бесплатное домино
Хочешь поиграть в бесплатное домино? Тогда отправься в увлекательное путешествие и посети красивейшие уголки Земли во время классической игры в маджонг. Очисти ігрове поле від барвистих фішок з ієрогліфами. Під час проходження 240 рівнів ти зможеш оцінити достоїнства римського Колізею, Тадж-Махала і безлічі інших пам'яток світу. Безкоштовне доміно пропонує два режими гри, чудові пейзажі плюс розслаблююча музика - все це змусить тебе грати в маджонг, затамувавши подих.

поновлення: 29.12.2016FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 3Игры> Логічні

Завантажити гру Домашня Риболовля
программа Домашняя Рыбалка
Домашня Риболовля - это один из лучших симуляторов рыбалки. Чтоб играть вам не нужно хорошо разбираться в тонкостях рыбацких снастей. Вы просто закидываете удочку и ловите рыбу! В процессе рыбалки Вам обеспечено большое количество сюрпризов. Реалистичная графика, поющие птицы, красивая вода и всё что нужно для удовольствия на рыбалке собрано в этой игре. Игра поглотит Вас надолго, и Вы не сможете оторваться от захватывающих чувств.

поновлення: 23.09.2016FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 17Игры> Симулятор

Завантажити гру Весільний салон
программа Свадебный салон
Весільний салон - это игра о подготовке к свадьбе. С предложения руки и сердца, как оказалось все только начинается. Вам необходимо управлять свадебным салоном Холли - помогать всем клиентам которые к вам обращаются. Салон очень популярный и потому у вас не будет отбоя от посетителей. Подбирайте свадебные наряды для молодоженов, подарки, составляйте букеты для невесты, подбирайте торты и закуски.

поновлення: 23.09.2016FreeWare | Загрузок: 1Игры> Симулятор

Завантажити гру Скарби Стародавніх цивілізацій
программа Сокровища Древних Цивилизаций
Скарби Стародавніх цивілізацій - це логічна гра. Одного разу вам в руки потрапляє загадкова карта якоїсь місцевості з нанесеними на неї дивними відмітками. Просуваючись по шлях зображеному на цій самій карті вас чекає цікава подорож в країну стародавніх інків, там ви повинні будете знайти загублені скарби цієї древньої цивілізації. Твоя мета - відновити 18 стародавніх артефактів, розгадуючи хитрі загадки. Кожен рівень - це захоплююча головоломка.

поновлення: 30.10.2015FreeWare | Интерфейс: РусскийЗагрузок: 5Игры> Логічні

<< 1 2 3 4 5 6 7 | || 356 8 9 10 11> >

Найпопулярніші
ArtMoney
Російська Рибалка
Kkrieger: chapter 1 beta
Алмази Життя
Gamux (шахи + шашки )
Домашня Риболовля
Скарби Монтесуми
судоку
Детектор брехні
Цікаві Шахи
Update
Ельдорадо Квест
Пінг-понг
GodGame
Гонки: Небезпечний Поворот
Скарби Стародавніх цивілізацій
Цікаві Шашки
Міський Гонщик | || 405
Полювання на Рибалку
Майстер більярда


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору