Графіка
Каталог новых и полезных компьютерных программ с подробным описанием каждой, возможностью бесплатно скачать программы и их русификаторы, бесплатные флеш игры онлайн
Мы в Одноклассниках   Мы ВКонтакте

Главная Головна
Безопасность Безпека
Бизнес Бізнес
Скачать программы для вебмастера Вебмастеру
Скачать программы для роботы с графикой Графика
Перегляд
Редактори
Інша
Скачать игры ігри
Бесплатные флеш игры онлайн Флеш ігри
Скачать программы для Интернета и сетей Інтернет і мережі
Мультимедиа Мультимедіа
Скачать программы для обучения Освіта
Скачать программы для рабочего стола Робочий стіл
Скачать программы для роботы с операционной системой Система
Скачать программы для роботы с текстом Текст
Реклама Реклама

Пошук

.. .. .. ..
.. .. ..
<< 1 2 3 4 >>

Скачать программу Sweet Home 3D 6.1
программа Sweet Home 3D 6.1
Sweet Home 3D - проста і зручна програма для створення дизайну вашого інтер'єру. За допомогою програми Sweet Home 3D можна створити новий детальний план як окремої кімнати, так і всього будинку, а потім розміщувати меблі та різні об'єкти інтер'єру (ліжка, столи, двері, вікна, сходи, та ін.) За своїм бажанням і фантазії або змінювати вже існуючий. Функції програми надають вам можливість переглядати створений вами інтер'єр в режимі 2D (вигляд зверху) або для більшої реалістичності в 3D режимі, щоб краще розглянути остаточний варіант створеного вами дизайну. Ця безкоштовна програма створена на мові Java і має відкритий вихідний код.

поновлення: 22.01.2019FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 3Графика> Інша

Завантажити програму XnView 2.47
программа XnView 2.47
За допомогою програмиXnView можна швидко і легко переглядати, обробляти і перекладати графічні файли з одного формату в інший. Програма підтримує більше 400 і конвертує більше 50 графічних форматів.
При установці XnView мова інтерфейсу визначається автоматично в залежності від встановленої операційної системи. Вікно програми є дерево папок, поєднане з областю попереднього перегляду.

поновлення: 17.01.2019FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 19Графика> Перегляд

Завантажити програму WinSnap 5.0.6
программа WinSnap 5.0.6
WinSnap - это программа, которая позволяет с легкостью делать скриншоты и редактировать полученные изображения. Программа способна захватывать скриншоты нестандартных окон (непрямоугольной формы) с выбранным вами фоном, накладывать тени, автоматически исправлять некоторые недостатки в графике, сохранять результаты в различных форматах, обрабатывать закругленные края окон. Возможно применение различных эффектов: вставка "подписи" (т.е. водяной знак в виде графического файла), контур, тень, поворот, масштабирование, коррекция цвета.

поновлення: 16.01 .2019 Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 1Графика> Інша

Завантажити програму Advanced JPEG Compressor 2019 4.1.117
программа Advanced JPEG Compressor 2019 4.1.117
Advanced JPEG Compressor - одна з найбільш функціональних програм для стиснення зображень у форматі JPEG. Можливо стиснення до 50% без втрати якості. Програма володіє практично всім, що може тільки побажати користувач від програми для стиснення зображень. Головною особливістю програми є можливість перегляду стисненого зображення в режимі реального часу, тобто ви збільшуєте або зменшуєте рівень компресії, і картинка тут же змінюється. Таким чином, ви можете відразу побачити результат. Є також кілька фільтрів для обробки зображень.

поновлення: 07.01.2019Trial | Интерфейс: АнглійськаЗагрузок: 6Графика> Редактори

Завантажити програму IrfanView 4.52
программа IrfanView 4.52
IrfanView - маленький, з багатими можливостями переглядач і конвертер графічних файлів. Крім роботи з графічними файлами, IrfanView програє багато аудіо- і відео- формати. Можливості програми значно розширюються за рахунок плагінів. Але навіть без них IrfanView має безліч корисних функцій.

поновлення: 13.12.2018FreeWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 6Графика> Редактори

Завантажити програму Paint.NET 4.1.5 Final
программа Paint.NET 4.1.5 Final
Paint.NET - простий, але потужний і зручний графічний редактор. Paint.NET позиціонується як відмінна заміна стандартному MS Paint з постачання Windows.
Підтримувані формати: BMP, IPEG, PNG, TIF, GIF, TGA і власний формат PDN.

Основні можливості програми Paint.NET:

  • работы з шарами
  • застосування ефектів
  • робота зі сканером і камерою
  • корекція червоних очей
  • масштабування від 1% до 3200%

поновлення: 05.12.2018FreeWare | Интерфейс: БагатомовнийЗагрузок: 17Графика> Редактори

Завантажити програму PicPick 5.0.3
программа PicPick 5.0.3
PicPick - несложный, но вполне полноценный графический редактор со встроенным модулем для захвата экрана с широкими возможностями. С его помощью можно создавать скриншоты экрана, редактировать эти скриншоты, а также осуществлять ряд других полезных операций с изображениями, которые отображаются на мониторе. После запуска PicPick, как и большинство подобных программ, прячется в системный трей и доступен оттуда в виде меню, из которого выбирается нужна команда.

поновлення: 15.11.2018FreeWare и ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 3Графика> Редактори

Завантажити програму GIMP 2.10.8
программа GIMP 2.10.8
GIMP (GNU Image Manipulation Program) — бесплатная программа с открытым исходным кодом для работы с изображениями, которая имеет полную поддержку растровой графики и частичную векторной.
Графічний редактор GIMP можна використовувати для обробки і створення малюнків, логотипів або фотографій, роботи з кольорами зображення, зміни розміру, перетворення між різними форматами графічних файлів.

поновлення: 10.11.2018GPL | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 3Графика> Редактори

Завантажити програму Batch Picture Resizer 8.1
программа Batch Picture Resizer 8.1
Batch Picture Resizer - програма спеціально розроблена для зміни розмірів зображень, перетворення форматів, пакетної обробки фото, перейменування файлів і додавання водяних знаків.
Програма допоможе Вам змінити розміри великого числа фотографій, що може бути необхідно при їх відсилання по електронній пошті, публікації в інтернеті або просто для економії місця на жорсткому диску.
Batch Picture Resizer працює з усіма основними форматами файлів (включаючи RAW, JPG, BMP, TIFF, GIF, PNG, PCX, TGA і ін.)

поновлення: 01.10.2018Trial | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 1Графика> Редактори

Завантажити програму Hornil StylePix 2.0.1.0
программа Hornil StylePix 2.0.1.0
Hornil StylePix - це потужний багатофункціональний безкоштовний графічний редактор, в якому програмісти змогли поєднати такі параметри як: компактний розмір, зручний інтерфейс і велика кількість функцій. Програма не вимагає обов'язкової установки, так як має портативну версію, яку ви з легкістю можете розмістити на будь-якому флеш-накопичувачі і запускати програму прямо з нього. StylePix має велику кількість функцій і можливостей і є гідним конкурентом програмами Paint.NET і Photoshop.

поновлення: 07.05.2018FreeWare и ShareWare | Интерфейс: Багатомовний (в т.ч. Русский)Загрузок: 10Графика> Редактори

<< 1 2 3 4 >>

Самые популярные
PlaCard
PRO100
SketchUp Make
XnView
Paint.NET
PicaJet Photo Organizer
Adobe Photoshop
Hornil StylePix
ACDSee Free
IrfanView
Advanced JPEG Compressor
• || | 367 Xara Xtreme Pro
DjVu Browser Plug-in
ACDSee Photo Studio Pro
FastStone Image Viewer
PicPick
Greenshot
The Panorama Factory
Sweet Home 3D
Picasa


.. .. .. ..
На порталі bestamericanmadeecigarettes.com ви завжди зможете безкоштовно скачати програми для вашого комп'ютера & copy; 2004-2019     
У Вас є цінні пропозиції, побажання або слушні зауваження? Пишіть:Написать письмо администратору